UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Skontaktuj się ze mną w celu umówienia wizyty – kliknij: KONTAKT

Możliwe są również spotkania on-line.

Pożegnaj dietę-cud i zmień nawyki

Moją misją jest odczarowanie kwestii odchudzania, tak, aby “dieta nie była dietą”, a zdrowe jedzenie stało się frajdą i elementem stylu życia. Metoda, którą stosuję nie obejmuje tabel pełnych cyferek i restrykcji żywieniowych, które po pewnym czasie powodują poddanie się, porzucenie ustalonych zasad i w rezultacie powrót do starych nawyków.

Zależy mi na tym, aby każda osoba, która decyduje się na spotkania ze mną, wychodziła z nich coraz bardziej świadoma, pewna siebie, a efekty, które osiągnie były trwałe. W moim gabinecie spotykam się z tymi, którzy nie radzą sobie nie tylko z żywieniem, ale także z emocjami. Spotkania ze mną opierają się przede wszystkim na rozmowie podczas, której wspieram i edukuję.

Dla kogo?

Pracuję zarówno z dorosłymi, młodzieżą jak i dziećmi – moje konsultacje przeznaczone są dla wszystkich tych, którzy borykają się z nadwagą, otyłością lub cierpią na zaburzenia odżywiania.

Poznaj skład swojego ciała

W ramach konsultacji dietetycznej wykonuję pomiar i analizę składu ciała przy użyciu profesjonalnego analizatora firmy Tanita, który posiada atesty i spełnia normy dla wag używanych do pomiarów medycznych. Dzięki takim pomiarom możliwe jest monitorowanie postępów jakie zachodzą w ciele, na skutek zmian wprowadzonych w żywieniu. 

Moje doświadczenie 

Jestem dyplomowanym dietetykiem i posiadam wieloletnie doświadczenie w branży dietetycznej oraz w cateringu dietetycznym. Ukończyłam również szkołę coachingową dla dietetyków.

W ramach swojej praktyki prowadziłam terapie dla osób z problemami żywieniowymi na tle emocjonalnym. Osoby, które ze mną współpracowały uczyły się zmieniać swoje nawyki i – co najważniejsze – zmiany te wpisywały się na stałe.

Pracowałam również w firmie Nice To Fit You, w której stworzyłam program oparty na diecie bez glutenu i nabiału oraz z obniżoną zawartością węglowodanów. Moja praca polegała na układaniu jadłospisów i bilansowaniu ich pod kątem wartości odżywczej.

CENNIK

Pierwsza wizyta………………………………………………………………………………………………………………………………………………………200 zł

zalecenia i analiza składu ciała, czas trwania: do 90 minut

Kolejna wizyta………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….150 zł

konsultacja i analiza składu ciała, czas trwania: do 60 minut 

Pierwsza wizyta dla pary……………………………………………………………………………………………………………………………………..300 zł

zalecenia i analiza składu ciała, czas trwania: do 120 minut 

Jadłospis 7-dniowy………………………………………………………………………………………………………………………………………………...200 zł

Konsultacja online…………………………………………………………………………………………………………………………………………………..150 zł

czas trwania: do 60 minut 

Pokochajmy wspólnie zdrowe odżywianie i pożegnajmy wszelkie diety-cud.

olga maj